Mecool KM9 PRO - Android TV 10.0, Google certifikácia

KM9-PRO

Nový produkt

Oficiálny box s operačným systémom Android TV pre televízory certifikovaný Googlom je tu! Plná podpora najpopulárnejších aplikácií - SKYLINK LIVE TV, LEPŠÍ.TV, TELLY, YOUTUBE, VOYO, HBO GO, PRIME VIDEO, PLEX, KUKI, SLEDOVANIE.TV, ... pre televízory.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

93,80 € s DPH

Detaily

MECOOL KM9 PRO - Android TV 10.0 multimediálne centrum, Google certifikácia

Plná podpora najpopulárnejších aplikácií - SKYLINK LIVE TV, LEPŠÍ.TV, TELLY, YOUTUBE, VOYO, HBO GO, PRIME VIDEO, PLEX, KUKI, SLEDOVANIE.TV, ... pre televízory.

Plná podpora inštalácie aplikácií z Google play!

Aplikácie, ktoré stiahnete z oficiálneho obchodu Google play, budú konečne fungovať. Už žiadne inštalácie aplikácií z neznámych zdrojov, z USB diskov a ovládania otravnou myšou.

Rovnaký systém využívajú aj televízory Android.

Hlasové ovládanie, Bluetooth ovládač a Google assistent.

Špecifikácia:

• Certifikácia Google Android TV 10.0.

• 2 GB RAM a 16 GB flash pamäť.

• Menu s podporu 24 jazykov vrátane slovenčiny.

• Google Assistant, Chromecast, podpora KODI.

• YouTube 4K, YouTube Music, Prime Video, ...

• HDR10, HDCP 2.2 a tiež spracovanie HLG a Technicolor HDR.

• Funkcia aktualizácie OTA, hlasové ovládanie, podpora prehrávania obsahu chráneného Google Widevine L1. a Playready

• LAN 100 Mbit Ethernet, Bluetooth, HDMI, duálny Wi-Fi 2.4/5 GHz.

• HDMI-CEC - hromadné ovládanie televízora

• Čítačka SD kariet, USB 2.0, USB 3.0.

• HDCP 2.2, HDR, HDR10+, HLG HDR.

• Rozmery 100 x 980 x 20 mm.

• Hmotnosť 110 g

Obsah z videí Amazon Prime Video, DAZN, Disney + a 4K z videí YouTube je možné prehrávať plynule av dokonalej kvalite na širokej škále zariadení. Kombinácia Android 10.0 a Bluetooth taktiež ponúka zákazníkom možnosť jednoducho rozšíriť zariadenie a prispôsobiť ho individuálnym potrebám.

Nový Mecool KM9 PRO je prvou voľbou pre všetkých milovníkov streamovania UHD, ktorí hľadajú prvotriedny IPTV box s najlepším možným pripojením.

Nový prémiový model od spoločnosti Mecool, lídra trhu s certifikovanými Android TV boxmi, má výkonný štvorjadrový procesor ARM Cortex-A53, 2 GB vnútornej pamäte a pôsobivých 16 GB flash pamäte. Podporuje Netflix do rozlíšenia 720p

Toto zariadenie je zárukou brilantnej reprodukcie obrazu v 4K na najvyššej úrovni.

Ako operačný systém sa používa Android 10.0, čo znamená, že zákazníci tiež ťažia z prístupu do obchodu Google Play.

Celosvetovo jedinečná certifikácia Google a integrácia Chromecastu taktiež umožňujú hlasové ovládanie a používanie rôznych asistentov Google. Obsah smartfónu je možné navyše ľahko odoslať do televízora, takže si môžete vychutnať nielen videá, ale aj fotografie a hry vo veľkom detaile av dokonalej kvalite.

Nový špičkový model sa nemusí pred konkurenciou skrývať ani z hľadiska konektivity. Okrem pripojenia USB 2.0 a 3.0 má slot pre SD kartu, rovnako ako HDMI výstup a jack konektor pre AV-OUT. IPTV box zaujme aj výkonným ethernetovým pripojením a dvojpásmovým Wi-Fi s 2,4 a 5 GHz.

Unikátny streamovací box je dodávaný v čiernej farbe a váži iba 110 gramov. Vďaka tomu je ľahké skryť zariadenie za televíziou.

Integrácia Bluetooth umožňuje bezdrôtové pripojenie slúchadiel, gamepadov alebo reproduktorov. Moderné diaľkové ovládanie Bluetooth má aj klávesové skratky pre obchod Google Play aj pre YouTube a Amazon Prime Video. Vďaka tomu je zmena kanálu hračkou a inteligentný box sa dá tiež ľahko rozšíriť pomocou zásuvných modulov.

Vďaka integrácii Google je tiež možné pristupovať k rôznym službám gigantu vo vyhľadávačoch. Vyhľadávacie otázky a otázky týkajúce sa trás alebo denného počasia je možné jednoducho vykonať pomocou hlasového ovládania.

Samotná navigácia v ponuke je intuitívna a je k dispozícii 24 rôznych jazykov. Integruje všetky bežné kodeky, Microsoft Playread a Google Widevine L1.

Mediaplayer podporuje dynamické HDR10, HDCP 2.2 a tiež spracovanie HLG a Technicolor HDR. Vďaka všetkým týmto funkciám je box dokonalým spoločníkom pre všetkých fanúšikov streamovania 4K, ktorí nechcú robiť kompromisy v kvalite obrazu 4K, rozšíriteľnosti a konektivite.

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: