Alma 2880 Mini Zobraziť väčšie

Alma 2880 Mini

2880

Nový produkt

Mini set-top box Alma 2880 umožňuje prijímať DVB-T / T2 signál, takže si s anténovým vysielaním vychutnáte televízne programy vo vysokej kvalite. Set-top box s funkcionalitou príjmu vysielania DVB-T2 vám bude spoľahlivo fungovať aj po prechode pozemného vysielania na nový formát

Viac detailov

9 ks

23,20 € s DPH

Detaily

Mini set-top box Alma 2880 umožňuje prijímať DVB-T / T2 signál, takže si s anténovým vysielaním vychutnáte televízne programy vo vysokej kvalite. Set-top box s funkcionalitou príjmu vysielania DVB-T2 vám bude spoľahlivo fungovať aj po prechode pozemného vysielania na nový formát.

Prijímač prešiel odborným testovaním Českých Rádiokomunikácií a získal certifikát DVB-T2 overené. Certifikácia zaručuje funkčnosť prijímača po začatí riadneho DVB-T2 vysielania.

K prístroju je možné dokúpiť externý snímač a umiestniť ho za TV.

Nahrávanie a TimeShift: po pripojení flashky alebo externého disku do USB môžete nahrávať televízne relácie pre neskoršie pozretie. Funkcia TimeShift umožní pozastaviť si práve vysielané relácie a pustiť si ich s oneskorením.

Multimediálny prehrávač: cez záznamové zariadenie pripojené do USB môžete prehrávať hudbu a videá, alebo prezerať fotografie.

Teletext: zariadenie ľahko zvláda teletext a teletextové titulky.

Malé rozmery: výhodou Set-top boxu Alma je tiež jeho malé prevedenie, ktoré nezaberie na televíznom stolíku takmer žiadne miesto. Tiež je možné ho umiestniť za televízny prijímač (po dokúpení externého IR čidla - nie je súčasťou balenia).

Certifikácia: Box je certifikovaný českými radiokomunikáciami pre prevádzku v novej sieti DVB-T2, kódovanie H.265 (HEVC)

Špecifikácia produktu:

Tuner: DVB-T / T2 (HEVC / H.265)
Full HD rozlíšenie
Record Ready: nahrávanie a Timeshift
2x USB (1x zadný panel, 1x bočný panel)
Podporované multimediálne formáty: JPG, MP3, WMA, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB, WMV
Rozmery: 11,5 x 8,5 x 2,5 cm
Hmotnosť: 0,25 kg
Obsah balenia:

Prijímač Alma 2880 mini,
diaľkové ovládanie + batérie
napájací adaptér 12V / 1A
návod CZ, SK, ENG, DE
konektory:
Vstup antény (IEC samica)
2x USB port
HDMI výstup
AV výstup (jack)
IR - konektor pre externé čidlo
DC IN - vstup pre napájací adaptér

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: